Звіт Шевченківські дні

Радіолінійка  «Наш Пророк»

Вакулко С. Д.

03.03

Конкурс колажів «Шевченко у своїх творах»

Класні керівники               5-11 класи

04.03

Конкурс читців-декламаторів «Якби ти нас, Тарасе, чув…»

Вчителі-словесники            5-11класи

05.03

Шевченківський марафон до 206 річниці  з дня народження Т.Г.Шевченка «Уклоняюсь тобі, мій Кобзарю святий».

Вакулко Г. Є.

Власюк М.С.

06.03

Турнір знавців життя і твор-чості Т. Г. Шевченка «Тарасове серце безмежне й широке»

Власюк М. С.

10.03

Шевченківська світлиця

Пархомчук  О.

З нагоди відзначення 206-ої річниці від дня народження та 159-х роковин після смерті Великого Кобзаря  2 - 10 березня у Зносицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів святкували Шевченківські дні. Мета проведення: показати велич і неповторність творчої спадщини Т. Шевченка, її значення для розвитку української літератури.

2 березня Шевченківські дні  було відкрито радіолінійкою «Наш Пророк», яку підготували і провели учениці 10-А класу Дорошко Ангеліна та Козинець Катерина (вчитель Вакулко С. Д.). Дівчата розповіли про життя і творчість митця, про його безмежну любов до рідної землі.

Вчителі української мови та літератури розпочали уроки з інформаційних хвилинок та показу презентацій про Кобзаря, а класні керівники провели тематичні виховні години.

У школі відбувся конкурс колажів «Шевченко у своїх творах», у якому активну участь взяли учні 5-8 класів.

А 4 березня у 5-11 класах відбувся відбірковий конкурс читців-декламаторів «Якби ти нас, Тарасе, чув…», де учні читали свої улюблені поезії Т. Г. Шевченка. Переможці класних конкурсів стали учасниками літературної світлиці.

5 березня. Старшокласники (вчителі Власюк М. С., Вакулко Г. Є.) підготували Шевченківський марафон для учнів початкової та середньої ланки. Школярі із захопленням слухали дев’ятикласників та одинадцятикласниць, які виразно та цікаво розказували про співця вільної України, геніального поета, прозаїка, драматурга, мислителя, історика, етнографа, фольклориста, талановитого художника Т. Г. Шевченка.

6 березня. У турнірі знавців життя і творчості Т. Г. Шевченка «Тарасове серце безмежне й широке» показали свої знання команди учнів 9 класів.

10 березня. Слово безсмертного Кобзаря і досі вражає серця юних  школярів образністю, мудрістю, силою віри у майбутнє України. Вірші, уривки з поем учні 5-11 класів старанно готували протягом тижня та із задоволенням декламували на Шевченківській світлиці «Вшануймо Кобзаря !»(Пархомчук О. М.), подорожуючи сторінками його життя. Окрім віршів, у світлиці лунали сучасні пісні на слова Т. Г. Шевченка: «Думи мої, думи мої… », «Заповіт», «Мені однаково…». Традиційно закінчили зустріч шанувальників палкого Пророкового слова частуванням калачем.  Захід не залишив  байдужим жодного учасника.