ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Date: 27 жовтня 2023 о 13:24, Refreshed 30 жовтня 2023 о 13:39

Цьогоріч Україна вперше відзначала День захисників і захисниць України новою датою - 1 жовтня. І в рамках відзначення цього дня ліцеїсти взяли участь у низці заходів. Для 5-11 класів була проведена лінійка, де учні, вчителі спільно з працівниками БК та старостою нашого села Барановською Галиною Михайлівною зворушливо висловили вдячність та віддали шану військовослужбовцям, усім  Захисникам України, які боронять рідну землю. Учні початкових класів взяли участь в патріотичному флешмобі.

Серед заходів, приурочених до Дня захисників і захисниць України в нашому ліцеї класними керівниками були проведені уроки мужності “Герої рідного краюˮ, присвячені батькам-захисникам та іншим мешканцям нашої громади, які дають відсіч російській агресії, захищають територіальну цілісність нашої держави, зробили особистий внесок у захист незалежності України або віддали власне життя заради щасливого майбутнього своїх дітей. Учні разом з класними керівниками зі сльозами на очах розповідали про службу своїх батьків чи односельців, про важкі та щемливі моменти із військового життя на лінії фронту, про побратимство та невимовну мужність і відповідальність військових. Адже, наші захисники і захисниці - символ хоробрості, патріотизму, їх відданістю та сміливою боротьбою має захоплюватися кожен українець та цілий світ. На одному з таких  уроків в 8-Б відбулася найдорожча зустріч – це зустріч учнів з нашим Захисником, яка пройшла тепло, зворушливо, радісно і щасливо.

З нагоди Дня Захисників та Захисниць України в нашому ліцеї пройшов Марафон мужності для учнів 5-11 класів. Вправність, умілість, козацький дух, майстерність, винахідливість, ерудицію, фізичний гарт та військову вправність демонстрували команди на 10 станціях та гідно показали себе у різних видах обов’язкових змагань та конкурсів. Протягом заходу панувала дружня та патріотична атмосфера, насичена тільки позитивними емоціями. Наприкінці переможці отримали заслужені нагороди.

В цей день і не тільки ми не втомюємося дякувати нашим ЗАХИСНИКАМ.

ДОРОГІ НАШІ ЗАХИСНИКИ! МИ ДЯКУЄМО ВАМ за ЖЕРТОВНІСТЬ й ВІДВАГУ! Ми дякуємо ВАМ за те, що забуваючи про страх, про біль, про безпеку, Ви всі як один, незалежно від віку й роду занять, встали на боротьбу з ворогом. ДЯКУЄМО ВАМ за НАШЕ ЖИТТЯ! Хай ВАС БЕРЕЖЕ БОГ!