Олімпіада Знавців Біблії у Зносицькому ліцеї

Date: 5 квітня 2023 о 15:05, Refreshed 5 квітня 2023 о 15:21

«Привчай юнака до дороги його,
                                                                    і він, як постаріється, не уступиться з неї» (Пр. 22:6)

Сьогодні 4 квітня 2023 року учні Зносицького ліцею прийняли участь в районному етапі конкурсу “Знавці Біблії”. Засновник конкурсу, - директор Національної дитячої ради західного регіону України, Віце-президент з питань освітніх проектів Міжнародного благодійного фонду "МИР" Сергій Скоропляс. Конкурс проводиться за підтримки Благодійного фонду “Живи, Україно”, Громадської ради з питань співпраці з Церквами і релігійними організаціями, за підтримки Міністерства освіти і науки України. Участь у конкурсі брали учні 3-11 класів .

Основними завданнями Конкурсу є: створення умов для соціалізації молоді України в інтересах особистості, суспільства та держави на біблійних засадах, популяризація здорового способу життя серед підлітків та молоді, інформування підлітків і молоді про незворотній негативний вплив алкоголю, наркотиків та куріння тощо на життя; зміцнення психологічних і емоційних стосунків між учителем й учнями, батьками та дітьми, включення батьків в освітній процес; виховання глибокої поваги до Біблії, любові до своєї держави.

У Зносицькому ліцеї взяли участь 11 учнів різної вікової категорії. Всі учасники старанно готувалися до сьогоднішнього дня та з нетерпінням чекали початку олімпіади.  Почали хорошу справу учні Зносицького ліцею з молитви, яка додавала їм сили, мудрості терпіння під час виконання різного роду завдань.  Завдання олімпіади були досить цікаві, але й не легкі. Для того, щоб перемогти - потрібні точні знання Святого Письма, а також всесвітньої історії.

Всі учасники конкурсу були задоволенні незважаючи на складність завдань та з нетерпінням чекають результатів.

Дякуємо організаторам конкурсу за можливість брати участь у свого роду змаганнях та розвивати в молодого покоління зерна доброго, мудрого, вічного.