Милосердя й доброта - людства два крила!

Date: 18 грудня 2020 о 22:23

Місячник доброти і милосердя

Доброта ‒ це проміння, що світло дарує,

Доброта ‒  це тепло, що від серця іде.

Хоч вона і ніскілечки нам не коштує,

Та прямими шляхами у світі веде.

Добро, любов, милосердя – ось на чому тримається людство. І хоч інколи доводиться чути, що доброта в наш час не в моді, та це насправді не так! Мільйони людей на планеті потребують допомоги, доброго слова. Добрі та милосердні люди були і будуть завжди потрібні. Добро породжує добро. Тому там, де вчать любити, допомагати, захищати, радити, співпереживати народжується ДОБРОТА.

Протягом листопада у нашій школі проходив Місячник доброти та милосердя під гаслом «Добро починається з мене». В рамках місячника були організовані різноманітні акції: «Створімо серце доброти» - учні створили одне велике серце з маленьких сердечок, зроблених у стилі оригамі, як частинок  власних сердець, які відкриті для добрих вчинків; акція «Дерево добрих справ» - учні початкових класів прикрашали осіннє деревце листочками на яких написали свої найдобріші справи які вони зробили; благодійна акція «Копійки рятують житя» - учні, вчителі, батьки долучилися до збору коштів для онкохворих дітей, які згодом були передані у благодійний фонд «Скарбниця Надії» м. Рівного; акція «Візьми з собою те, що тобі потрібно» - представники учнівського самоврядування на аркушах паперу написали хороші якості людини та розклеїли в різних місцях і кожен міг з собою забрати ту якість якої у неї не вистачає.

Класні керівники провели цікаві виховні години та інтерактивні ігри, переглянули мультфільми та відеоролики на тему доброти і милосердя.

Активну участь у проведенні місячника взяли учні 5-х класів. Вони підготували змістовний відеоролик до Дня толерантності та виготовили власні емблеми толерантності.

В рамках місячника було проведено ряд радіолінійок до знаменних і пам’ятних дат: радіолінійка до Дня толерантності, до Дня доброти, до Дня Гідності та Свободи України, до Дня відзначення пам’яті жертв голодоморів. Учні взяли участь у фотоквесті «Вільні творити майбутнє», де продемонструвли свої знання з історії України, свою зацікавленість у її майбутньому та визначили основні принципи гідності людини. Перемогу здобули учні 11-А класу, проявивши не тільки знання, але й креативність.

Хоча Місячник доброти і милосердя завешився та незавершаться ті добрі справи, які людина робить щодня, а учні нашої школи добре знають, що кожна людина має бути доброю, чесною, справедливою. Тож поспішаймо творити добро. І не тільки на словах, а й на ділі.